Aktualijos

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras pristato informacinę – metodinę medžiagą skirtą bendrojo ugdymo įstaigų mokiniams. Visa pristatoma medžiaga apima skirtingas sveikatos ugdymo sritis: sveikatai palankią mitybą, fizinį aktyvumą, higienos įgūdžius bei emocinę sveikatą. Medžiaga suskirstyta pagal amžiaus tarpsnius. Kiekvieną jų sudaro ne tik audio, vaizdo medžiaga vaikams, tačiau ir rekomendacijos tėvams (globėjams).

Norime pranešti, kad jūsų mokyklos mokiniai gali NEMOKAMAI naudotis psichologo ir psichiatro paslaugomis, teikiamomis Vilniuje, „Asmens sveikatos klinikoje“.

Lietuvos policija informuoja, kad neteisėti veiksmai virtualioje erdvėje neliks nepastebėti.

Vilniaus Naujininkų mokyklos direktoriaus įsakymas dėl Vilniaus Naujininkų mokyklos COVID-19 situacijų valdymo grupės sudarymo ir darbo karantino sąlygomis plano patvirtinimo

Vilniaus Naujininkų mokyklos pasirengimo planas COVID-19 atveju.

Vilniaus Naujininkų  mokyklos nuotolinio mokymo planas.

Vilniaus Naujininkų mokyklos nuotolinio mokymo planas