Aktualijos

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro informacija mokiniams ir tėvams.

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras pristato informacinę – metodinę medžiagą skirtą bendrojo ugdymo įstaigų mokiniams. Visa pristatoma medžiaga apima skirtingas sveikatos ugdymo sritis: sveikatai palankią mitybą, fizinį aktyvumą, higienos įgūdžius bei emocinę sveikatą. Medžiaga suskirstyta pagal amžiaus tarpsnius. Kiekvieną jų sudaro ne tik audio, vaizdo medžiaga vaikams, tačiau ir rekomendacijos tėvams (globėjams).

Karantino laikotarpiu, ugdymo veiklai vykstant nuotoliniu būdu, kiekvieną savaitę vis pildomą medžiagą naujomis užduotimis ir rekomendacijomis, rasite paspaudę šią nuorodą: https://www.vvsb.lt/medziaga-ugdymo-istaigoms/

Nuorodas medžiagai atsisiųsti: https://vvsb.sharepoint.com/:f:/s/medziagaugdymostaigoms/EkKqT3scG8VEv3jZK4HavPsBR_y9VKZB_KE2gtV3KUOQfw?e=c0Ncdv

Taip pat šioje nuorodoje kas savaitę bus sudėtos naujos užduotys (audio, video), kuriuos galėsite atsisiųst.

 

 

___________________________

Danutė Balevičiūtė Įrašo autorius:
Danutė Balevičiūtė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Ankstesni įrašai


Norime pranešti, kad jūsų mokyklos mokiniai gali NEMOKAMAI naudotis psichologo ir psichiatro paslaugomis, teikiamomis Vilniuje, „Asmens sveikatos klinikoje“.

Lietuvos policija informuoja, kad neteisėti veiksmai virtualioje erdvėje neliks nepastebėti.

Vilniaus Naujininkų mokyklos direktoriaus įsakymas dėl Vilniaus Naujininkų mokyklos COVID-19 situacijų valdymo grupės sudarymo ir darbo karantino sąlygomis plano patvirtinimo

Vilniaus Naujininkų mokyklos pasirengimo planas COVID-19 atveju.

Vilniaus Naujininkų  mokyklos nuotolinio mokymo planas.

Vilniaus Naujininkų mokyklos nuotolinio mokymo planas

Šiais mokslo metais pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas (PUPP) dešimtokams ir nacionaliniai mokinių pasiekimų patikrinimai (NMPP) nevyks.
Dešimtokams bus pasiūlyta savarankiškai atlikti PUPP lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos užduotis nuotoliniu būdu ir įsivertinti savo pasiekimus. Pagrindinio ugdymo pasiekimų pažymėjimas būtų išduodamas įrašant metinius įvertinimus“, – skelbia ŠMSM.