Pranešimai

Skiriu draugui…

Jau antrus metus mūsų mokyklos auklėtiniai dalyvauja Vilniaus visuomenės sveikatos biuro organizuojamame, labai kilnų tikslą puoselėjančiame konkurse „Labai paprastas konkursas 2016“. Šis konkursas yra vienas iš vaikų saviraiškos, draugystės ir pagarbos kitam žmogui puoselėjimo būdų.

Beveik visi 1-8  klasių mokiniai kūrė savo draugui skirtus eilėraščius.Šilti, malonūs artimo žmogaus parašyti ir perskaityti žodžiai ne vienam  praskaidrino nuotaiką, leido pasijausti svarbiam, reikalingam,įvertintam.

Mokykloje konkursą organizavo tikybos mokytoja Inga Juškienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir etikos mokytoja Danutė Balevičiūtė, pradinių klasių mokytoja Vilija Grybauskienė.

Konkurso organizatoriams pateikti 109 iliustruoti eilėraščiai.

___________________________

Danutė Balevičiūtė Įrašo autorius:
Danutė Balevičiūtė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Ankstesni įrašai


Nėra įrašų