Renginiai

Lietuviais esame mes gimę!

Šiais mokslo metais 3-ios ir 4-os klasės dalyvavo projekte ,,Etnografiniai Lietuvos regionai”.

2019-05-29 įvyko etnografinių regionų pristatymo renginys ,,Lietuviais esame mes gimę.

Renginyje mokiniai pristatė plakatus, į kuriuos sudėjo surinktą medžiagą, papasakojo apie kiekvieną regioną. Skambėjo tarmiškai dainuojamos dainos. Mokiniai šoko ratelius ir žaidė žaidimus. Buvo įdomu palyginti žemaitiškai ir dzūkiškai  sekamas  pasakas, atspėti, ką reiškia tarmiškai tariami žodžiai.

Dalyvaudami projekte ir pristatymo renginyje mokiniai praplėtė žinias apie savitą etnografinių regionų tarmę, tradicijas, papročius, kulinarinį paveldą, žymius to krašto žmones, lankytinas vietas.

___________________________

Roma Simonavičienė Įrašo autorius:
Roma Simonavičienė
Ankstesni įrašai


Gegužės 28 d. „Sietuvos“ progimnazijoje vyko Vilniaus m. 5-8 klasių biologijos olimpiados nugalėtojų apdovanojimas.  Mūsų mokyklos 8m klasės mokinė Agata Kazakevič užėmė  I-ąją vietą (mokytoja V.Sivickienė). Sveikiname nugalėtoją  ir džiaugiamės jos pergale.

Birželio 10-11 d. vyks pamokėlės būsimiems pirmokams. Pamokėlės prasidės 9 val., baigsis 11 val. Pamokėlės vyks pradinukų korpuse, II aukšte, 24 kabinete.

2019-05-03 mūsų mokykloje viešėjo projekto „Dideli maži ekranai“ koordinatorė Ona Kotryna Dikavičiūtė ir režisierė Marija Kavtaradzė. Susutikime dalyvavo dešimtokai ir dalis devintokų.

2019 m. balandžio 18 dieną, kaip ir kiekvienais metais, Naujininkų mokyklos mokiniai paliko klases ir kartu su mokytojais  išvyko į įvairius Vilniaus muziejus bei kitas lankytinas vietas. Kiekviena klasė pasidalijo įspūdžiais apie netradicinę ugdymo dieną.

Bundant pavasariui prieš pat Šv. Velykas 3b, 4a, 4b ir 5 b klasių mokiniai turėjo labai įdomią, informatyvią ir kūrybišką edukacinę pamoką.