Renginiai

2a klasės bendruomenė. Bendradarbiavimas su tėvais

2a klasės mokinių tėveliai mokinius pakvietė į savo darbovietes arba atvyko į mokyklą ir supažindino su savo profesijomis.

Mokiniai turėjo galimybę apsilankyti Menar akademijoje, kur dirba 2a klasės mokinės  mama. Ji pravedė matematikos pamoką kitaip.

 2a klasės mokiniai apsilankė spaustuvėje „ Garsų pasaulis“, kur dirba vieno berniuko tėtis.

Pamokos vyko ne mokyklos erdvėse. Mokiniai džiaugėsi išvykomis.

Birželio 4 d. į mokyklą atskubėjo mama, kuri mokė mokinius pinti iš virvelių. Mokiniai pasipuošė     savo pintomis Draugystės apyrankėmis.  Mama psichologė pravedė pamoką apie patyčias  ir draugystę.

O vakare 2a klasės bendruomenė susirinko į Šeimos sveikatingumo šventę. Mokiniai vaidino muzi-kinę pasaką „ Daktaras Aiskauda“. Tėveliai dalyvavo viktorinoje. 2 a klasės mokiniai  kartu su savo arti-maisiais dalyvavo įvairiose sportinėse rungtyse.

Džiaugiamės bendradarbiaudami : kartu dirbdami, kartu švęsdami, kartu sportuodami ,kartu siekdami bendro tikslo- užtikrinti vaiko gerovę.

___________________________

Rasa Strazdienė Įrašo autorius:
Rasa Strazdienė
Ankstesni įrašai


Šių metų gegužės 31 d. Vilniaus Žvėryno gimnazijoje vyko 2018-2019 m. m. Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų I-IV gimnazijų klasių mokinių rusų kalbos (užsienio) konkursas ,,Protų mūšis”, skirtas Aleksandro Puškino biografijai ir kūrybai.

Konkurse dalyvavos 8 Vilniaus mokyklos: VGTU inžinerijos, Tuskulėnų, „Laisvės”, P.Skorinos, Mykolo Biržiškos, Žirmūnų, Žemynos gimnazijos ir mūsų Naujininkų mokyklos 10 a klasės mokinių komanda, kurią sudarė Lana Misiūnaitė, Lina Lukaševa, Edita Masel, Brigita Moroz, Artūras Černiauskas.  Mūsų mokiniai tapo nugalėtojais -  užėmė I –ają vietą!

 

Šiais mokslo metais 3-ios ir 4-os klasės dalyvavo projekte ,,Etnografiniai Lietuvos regionai”.
2019-05-29 įvyko etnografinių regionų pristatymo renginys ,,Lietuviais esame mes gimę.

Gegužės 28 d. „Sietuvos“ progimnazijoje vyko Vilniaus m. 5-8 klasių biologijos olimpiados nugalėtojų apdovanojimas.  Mūsų mokyklos 8m klasės mokinė Agata Kazakevič užėmė  I-ąją vietą (mokytoja V.Sivickienė). Sveikiname nugalėtoją  ir džiaugiamės jos pergale.

Birželio 10-11 d. vyks pamokėlės būsimiems pirmokams. Pamokėlės prasidės 9 val., baigsis 11 val. Pamokėlės vyks pradinukų korpuse, II aukšte, 24 kabinete.

2019-05-03 mūsų mokykloje viešėjo projekto „Dideli maži ekranai“ koordinatorė Ona Kotryna Dikavičiūtė ir režisierė Marija Kavtaradzė. Susutikime dalyvavo dešimtokai ir dalis devintokų.