Renginiai

Kings olimpiada

3a klasės mokiniai dalyvavo Kings olimpiados matematikos ir lietuvių kalbos finaluose. Mokiniams buvo įdomu apsilankyti Vilniaus Gedimino technikos universitete. Trečiokai pasijuto  tikri studentai - olimpiada vyko įprastoje studentams aplinkoje. Finalistus džiugino susitikimas su Kings liūtuku. Dalyvaudami olimpiadose moksleiviai auga, įgyja daugiau pasitikėjimo savimi. 3a klasės mokiniai džiaugėsi, kad galėjo įgyti naujos patirties.

___________________________

Rasa Strazdienė Įrašo autorius:
Rasa Strazdienė
Ankstesni įrašai


Šiais mokslo metais 3- ių klasių mokiniai vykdo projektą „ O spalvotoji knygele, vesk mane į savo šalį“.  Mokiniai skatinami skaityti knygas, jas aptarti, iliustruoti. Ugdomas mokinių požiūris į knygą, kaip į vertybę. Juk knygos išplečia mūsų sąmonę ir pasaulį. Knygos duoda žinių apie gamtą, technologijas, istoriją, taip pat  apie kitas šalis ir kitus gyvenimo būdus. Knygos žadina vaizduotę. Knygos padeda suprasti, kad esame ir panašūs, ir skirtingi. Knygos siūlo draugiją, kai esame vieniši

Skelbiamas kasmetinis Kalėdinio karpinio ,mokyklos langams puošti ,konkursas ,,Žiemos balti sparnai".

Mes 1a, 1b, 1c klasės 2019 m. lapkričio 12 d. vykome į "Dalgeldų sodybą", edukacinį užsiėmimą "Lino kelias".

Lapkričio 17 d., penktadienį, per pirmą pamoką, mokyklą aplankė svečiai, du jaunuoliai Audra Avižiūtė ir Marijus Štilinis,  dalyvaujantys ,,Misija Sibiras 2019“ (Kazachstanas) veikloje.

Lapkričio 7-ą dieną GMP nariai - Giedrė Simaitytė, Rusnė Šamšonaitė ir Jonas Morkūnas, kartu su auklėtoja ir GMP koordinatore Nijole Misiukoniene ėjo pas pradinių klasių moksleivius ir rodė skaidres bei filmukus apie gamtosaugą. Aktyviausiems klausytojams, kaip prizą dovanojo daugkartinius maišelius.
Taip pat, Lapkričio 6-ą dieną, per 7a klasės tėvų-vaikų susirinkimą skatino tėvus saugoti gamtą.