Renginiai

Leonardo pamokėlės

3a klasės mokiniai lapkričio 26 d. vyko į Lietuvos vaikų ir jaunimo centrą. Mokiniai dalyvavo pamokėlėse " Plaučių laboratorija", " Judesio akademija". Jie eksperimentavo, tyrinėjo, žaidė žaidimą "Skęsta- neskęsta", mokėsi teisingų plaukimo judesių, išklausė pasakojimų apie Leonardo saugų elgesį vandenyje ir prie vandens.  
 O tai, ką sužinojo teorinių užsiėmimų metu,  vėliau atliko praktiškai baseine! Dabar kiekvienas žinos, kaip reikia elgtis, kad būtų saugus vandenyje ir prie vandens.
 
 

___________________________

Rasa Strazdienė Įrašo autorius:
Rasa Strazdienė
Ankstesni įrašai


Lapkričio 22-23 d.Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyko 9-oji švietimo inovacijų paroda MOKYKLA 2019.  Šioje parodoje Vilniaus miesto technologijų mokytojų metodinė taryba surengė parodą ,,Kuriu  indą bendrystei”. Kūrybinius darbus pristatė Vilniaus miesto technologijų mokytojai ir mokiniai. Naujininkų mokyklą garsino technologijų mokytojos Nijolės Misiukonienės ir jos mokinės Andrėjanos Kuramšinos darbai.

Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, parėjusią savaitę, laiką skyrė saugumo įgūdžių formavimui ir įtvirtinimui. Savaitės tema „Svečiuose pas mašinas“ ne tik suteikė žinių, bet buvo įdomi ir linksma.

Mylėdamas Lietuvą, myliu Laisvę, kurią tegali man laiduoti nepriklausome šalis, mano Tėvynė." Juozas Tumas - Vaižgantas

Dėmesio!
Lapkričio 26 d., antradienį, po šešių pamokų, 27 kab. vyks meninio skaitymo konkursas, 

Lapkričio 21 d., 1-ų klasių moksleiviai su dideliu susidomėjimu dalyvavo saugios gyvensenos  prevencinėje akcijoje „Būk saugus, mokiny!”.

Lapkričio 13 d. Vilniaus Naujininkų mokykloje vyko 3-4 klasių mokinių konkursas „ Diktanto meistras“.