Renginiai

Meninio skaitymo konkursas 2019

Lapkričio 26-osios popietę mokyklos poezijos mylėtojai susirinko į tradicinį meninio skaitymo konkursą. Šiais metais renginys buvo skirtas įžymaus rašytojo, publicisto, kunigo Juozo Tumo – Vaižganto  150 – osioms gimimo metinėms paminėti. Jaukiame lietuvių kalbos kabinete susirinko gausus mokinių ir mokytojų būrys. Renginio pradžioje  mokytojo Aurimo atlikta daina paskatino  pasinerti į meno gelmes.

Šiais metais skaitovai tikrai pasistengė. Visi savo pasirinktus eilėraščius deklamavo puikiai, todėl nugalėtoją išrinkti, anot vertinimo komisijos, buvo itin sudėtinga. Vis dėlto nugalėtoju tapo 6b klasės mokinys MATAS MALEVIČIUS.

Sveikiname nugalėtoją ir linkime sėkmės Vilniaus  miesto konkurse.

 

___________________________

Rita Matulienė Įrašo autorius:
Rita Matulienė
Lietuvių kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


Lapkričio 27 d. 2a ir 2b klasės vaikai važiavo į Pelėdų parką, kuris yra Rudaminoje.

2019-11-20 vyko ekologijos olimpiada. Joje dalyvavo 7-8 kl. mokiniai. Šioje olimpiadoje dalyviai gavo galimybę patikrinti bei pagilinti savo žinias, šiuo metu itin opioje srityje - ekologijoje. 2019-11-22 Žirmūnų gimnazijoje vyko konkursas „Ekologiškumo virusas plinta". Jame dalyvavo 6-8 kl. mokiniai.

Lapkričio 21 d. 8- ų klasių mokiniai turėjo netradicinę muzikos pamoką. Ją vedė saksofonininkas, Petro Vyšniausko mokinys  Simonas Šipavičius. 

3a klasės mokiniai lapkričio 26 d. vyko į Lietuvos vaikų ir jaunimo centrą. Mokiniai dalyvavo pamokėlėse " Plaučių laboratorija", " Judesio akademija"

Lapkričio 22-23 d.Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyko 9-oji švietimo inovacijų paroda MOKYKLA 2019.  Šioje parodoje Vilniaus miesto technologijų mokytojų metodinė taryba surengė parodą ,,Kuriu  indą bendrystei”. Kūrybinius darbus pristatė Vilniaus miesto technologijų mokytojai ir mokiniai. Naujininkų mokyklą garsino technologijų mokytojos Nijolės Misiukonienės ir jos mokinės Andrėjanos Kuramšinos darbai.