Renginiai

O spalvotoji knygele, vesk mane į savo šalį

Šiais mokslo metais 3- ių klasių mokiniai vykdo projektą „ O spalvotoji knygele, vesk mane į savo šalį“.  Mokiniai skatinami skaityti knygas, jas aptarti, iliustruoti. Ugdomas mokinių požiūris į knygą, kaip į vertybę. Juk knygos išplečia mūsų sąmonę ir pasaulį. Knygos duoda žinių apie gamtą, technologijas, istoriją, taip pat  apie kitas šalis ir kitus gyvenimo būdus. Knygos žadina vaizduotę. Knygos padeda suprasti, kad esame ir panašūs, ir skirtingi. Knygos siūlo draugiją, kai esame vieniši.

3a klasės mokiniai lankėsi Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje. Mokiniai dalyvavo ekskursijoje po biblioteką. Trečiokai „ prisijaukino“ pasaką- įsiklausė, išgirdo, iliustravo. Jie galėjo pasigrožėti savo piešiniais Kamishibai teatre.

Džiugu, kad  kai kurie mokiniai lankėsi  bibliotekoje jau ne pirmą kartą. Jie skaito šios bibliotekos knygas. Mokiniai  lankosi ir kitose  Vilniaus apskrities bibliotekose. Taip pat 3 a klasės mokiniai skaito „Vyturio“internetinės bibliotekos knygas, kurias kartu su draugais analizuoja  mokykloje.

Džiugu, kad mokiniai noriai skaito ir domisi knygomis.

___________________________

Rasa Strazdienė Įrašo autorius:
Rasa Strazdienė
Ankstesni įrašai


Skelbiamas kasmetinis Kalėdinio karpinio ,mokyklos langams puošti ,konkursas ,,Žiemos balti sparnai".

Mes 1a, 1b, 1c klasės 2019 m. lapkričio 12 d. vykome į "Dalgeldų sodybą", edukacinį užsiėmimą "Lino kelias".

Lapkričio 17 d., penktadienį, per pirmą pamoką, mokyklą aplankė svečiai, du jaunuoliai Audra Avižiūtė ir Marijus Štilinis,  dalyvaujantys ,,Misija Sibiras 2019“ (Kazachstanas) veikloje.

Lapkričio 7-ą dieną GMP nariai - Giedrė Simaitytė, Rusnė Šamšonaitė ir Jonas Morkūnas, kartu su auklėtoja ir GMP koordinatore Nijole Misiukoniene ėjo pas pradinių klasių moksleivius ir rodė skaidres bei filmukus apie gamtosaugą. Aktyviausiems klausytojams, kaip prizą dovanojo daugkartinius maišelius.
Taip pat, Lapkričio 6-ą dieną, per 7a klasės tėvų-vaikų susirinkimą skatino tėvus saugoti gamtą.

Mokinių atostogų netu  spalio 29 d. mokytojos N.Nisiukonienė ir S.Bakaitienė dalyvavo respublikinėje mokslinėje praktinėje konferencijoje,,Novatoriški sprendimai ir aplinkosauginio švietimo galimybės profesiniame ir bendrajame ugdyme”,o spalio 30 d. dalis moyklos bendruomenės lankėsi Kairėnų botanikos sode ir gilino gamtosaugines žinias edukaciniuose užsiėmimuose ,,Žaliasis namas” ir,,Mokomės pažinti augalus.