Renginiai

Svečiuose - Kauno muzikos ansamblis

Lapkričio 15 d. mokykloje svečiavosi Kauno muzikos ansamblis ,,Ainiai". Jis pakvietė darželinukus ir pradinių klasių mokinius į teatralizuotą edukacinę pasaką ,,Kupriukas muzikantas". Vaikus džiugino matyti ir nematyti lietuvių liaudies instrumentai, dainos, burtažodžiai. Linksmas ir pamokantis pasakojimas įtraukė mažuosius žiūrovus: jie pritarė savo plojimais, kartu dainavo. Vaikai kartu su ansamblio dalyviais rado atsakymą į klausimą, kaip teisingai pasirinkti, kad būtum laimingas.
 
 
 

___________________________

Roma Simonavičienė Įrašo autorius:
Roma Simonavičienė
Ankstesni įrašai


2019 m. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija inicijavo, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, bendradarbiaudamas su įvairiomis institucijomis organizavo ir vykdė edukacinį projektą „Kultūrų ratas“, kuris skirtas mokinių neformaliam pilietiniam švietimui.

3a klasės mokiniai dalyvavo Kings olimpiados matematikos ir lietuvių kalbos finaluose. 

Šiais mokslo metais 3- ių klasių mokiniai vykdo projektą „ O spalvotoji knygele, vesk mane į savo šalį“.  Mokiniai skatinami skaityti knygas, jas aptarti, iliustruoti. Ugdomas mokinių požiūris į knygą, kaip į vertybę. Juk knygos išplečia mūsų sąmonę ir pasaulį. Knygos duoda žinių apie gamtą, technologijas, istoriją, taip pat  apie kitas šalis ir kitus gyvenimo būdus. Knygos žadina vaizduotę. Knygos padeda suprasti, kad esame ir panašūs, ir skirtingi. Knygos siūlo draugiją, kai esame vieniši

Skelbiamas kasmetinis Kalėdinio karpinio ,mokyklos langams puošti ,konkursas ,,Žiemos balti sparnai".

Mes 1a, 1b, 1c klasės 2019 m. lapkričio 12 d. vykome į "Dalgeldų sodybą", edukacinį užsiėmimą "Lino kelias".