Renginiai

Netradicinė ugdymo karjerai pamoka

Lapkričio 29 d. mokykloje vyko netradicinė ugdymo karjerai pamoka, skirta 8-10 kl.moksleiviams.

Joje vaikai susipažino su „Europass“ lektore, žurnaliste, laidos „Ką žmonės dirba?“ vedėja, renginio „Ką darai, daryk gerai“ organizatore,  Rasa Jusionyte. Diskutavo  apie darbą, karjerą, laiko (ne)planavimą, vidinį kritiką ir savęs lyginimą su kitais, meilę sau ir mokėjimą būti savimi.

UK koordinatorė

Sigita Balčienė
Ankstesni įrašai


Lapkričio 26-osios popietę mokyklos poezijos mylėtojai susirinko į tradicinį meninio skaitymo konkursą.

Lapkričio 27 d. 2a ir 2b klasės vaikai važiavo į Pelėdų parką, kuris yra Rudaminoje.

2019-11-20 vyko ekologijos olimpiada. Joje dalyvavo 7-8 kl. mokiniai. Šioje olimpiadoje dalyviai gavo galimybę patikrinti bei pagilinti savo žinias, šiuo metu itin opioje srityje - ekologijoje. 2019-11-22 Žirmūnų gimnazijoje vyko konkursas „Ekologiškumo virusas plinta". Jame dalyvavo 6-8 kl. mokiniai.

Lapkričio 21 d. 8- ų klasių mokiniai turėjo netradicinę muzikos pamoką. Ją vedė saksofonininkas, Petro Vyšniausko mokinys  Simonas Šipavičius. 

3a klasės mokiniai lapkričio 26 d. vyko į Lietuvos vaikų ir jaunimo centrą. Mokiniai dalyvavo pamokėlėse " Plaučių laboratorija", " Judesio akademija"