Renginiai

Intensyvios plaukimo pamokos vaikams (7-12 metų)

Leiskite savo vaiką į plaukimo pamokas, kuriose "Moku plaukti" treneriai išmokys plaukimo pradmenų ar patobulins turimus plaukimo įgūdžius. Vosdvi savitės, 8 plaukomo pamokos (po 45 min) ir Jūsų vaikas jausis saugiai prie bet kokio vandens telkinio! Intensyvūs plaukimo užsiėmimai startuoja jau birželio 29 d. ir vyks pirmadienio - ketvirtadienio vakarais nuo 17.30 arba 18.15 val.. Pamokos skirtos 7 -12 metų vaikams.

Registruokitės www.mokuplaukti.lt 

___________________________

Danutė Balevičiūtė Įrašo autorius:
Danutė Balevičiūtė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Ankstesni įrašai


Gegužės mėnesio pabaigoje 6a,8a,8b kl. ir 10a modulio ,,Sveika gyvensena"mokiniai dalyvavo Vilniaus miesto sveikos gyvensenos

Informuojame, jog mokymosi sutartys su priimtų į 1-8 klases mokinių tėvais (globėjais) bus pasirašomos birželio 22-30 d. nuo 9/00 iki 15/00 val., mokyklos raštinėje (I aukštas, 11 kabinetas).

Atvykus pasirašyti mokymosi sutarties prašome pateikti šiuos dokumentus:

Liko visai nedaug iki vasaros atostogų. Dėkoju dailės būrelio ,,Keliauju po kūrybos šalį“ mokiniams ir jų Tėveliams ,kad buvome kartu. 

Vasara. Visiems sunkus karantino laikas. Gamta mus gelbėja puošniu žydėjimu,vešlia žaluma. Žolė ir augalai mus nuteikia jausmingai, romantiškai, raminančiai ir bent trumpam atpalaiduoja nuo ilgai besitęsiančio karantino. Nerimas dingsta,pamirštamos nesėkmės ir sunkumai.

Esame 27 metų patirtį turinti kalbų akademija „American English School“ ir 2020/21 mokslo metais Vilniaus Naujininkų mokykloje norėtume vykdyti neformalaus vaikų švietimo (NVŠ) šnekamosios anglų kalbos būrelį.

Jei norėtumėte dalyvauti programoje, būrelis prasidėtų nuo spalio mėnesio.