Renginiai

Rudenėlio šventė

Vilniaus Naujininkų progimnazijos ikimokyklinio/priešmokyklinio skyriaus ugdytiniai spalio 23 dieną šventė Rudenėlio šventę. Mažieji šoko, dainavo, deklamavo eilėraštukus, lenktyniavo estafetėse. Svečiuose buvo užsukusi Dėdės Rudenėlio padėjėja Raganiukė, kuri, išklausiusi visų dainelių ir eilėraštukų, pažadėjo būtinai juos perduoti pačiam Rudenėliui. Po visų linksmybių mažųjų laukė pilnas stalas rudeniškų vaišių ir nuostabi parodėlė, o jai ruošėsi vaikučiai kartu su tėveliais.

Smagu pabūti kartu, pasidžiaugti sukurtais darbeliais, pasidalinti žiniomis ir džiugiomis akimirkomis.

Gerda Sidarienė
Ankstesni įrašai


7b kl. mokiniai klasės valandėlės metu dalyvavo gamtosauginėje viktorinoje - „Ar žmogus sugebės išsaugoti žemę?“

Mūsų mokykloje spalio 16 dieną vyko nuotaikinga džiazo pamoka.

Sekmadienį 10.18 dieną vyko Šalies mokinių turizmo technikos varžybos "Vilnius 2020", kuriose dalyvavo ir Naujininkų mokyklos mokinės

Šį šeštadienį 10.17 dieną, vyko Vilniaus jaunųjų turistų centro orientavimosi sporto varžybos, kuriose dalyvavo ir Naujininkų mokyklos mokiniai, lankantys Vilniaus jaunųjų turistų centro turizmo būrelį. Evija Kutkutė su komanda jaunučių merginų amžiaus grupėje iškovojo III-ją vietą!!!

Spalio 12 d. 4a klasės mokiniai dalyvavo kultūrinėje edukacinėje programoje- ekskursijoje "Pasislėpusios miesto detalės".