Renginiai

Šalies mokinių turizmo technikos varžybos "Vilnius 2020"

Sekmadienį 10.18 dieną vyko Šalies mokinių turizmo technikos varžybos "Vilnius 2020", kuriose dalyvavo ir Naujininkų mokyklos mokinės, lankančios turizmo būrelį Vilniaus jaunųjų turistų centre. Evija Kutkutė su komanda vaikų amžiaus grupėje iškovojo III-ją vietą, Meida Kutkutė pradinukų amžiaus grupėje asmeninėse varžybose, iškovojo III-ją vietą.Sveikiname nugalėtojas!

  

Rima Kotvainienė

 
Ankstesni įrašai


Šį šeštadienį 10.17 dieną, vyko Vilniaus jaunųjų turistų centro orientavimosi sporto varžybos, kuriose dalyvavo ir Naujininkų mokyklos mokiniai, lankantys Vilniaus jaunųjų turistų centro turizmo būrelį. Evija Kutkutė su komanda jaunučių merginų amžiaus grupėje iškovojo III-ją vietą!!!

Spalio 12 d. 4a klasės mokiniai dalyvavo kultūrinėje edukacinėje programoje- ekskursijoje "Pasislėpusios miesto detalės".

Gabrielė Kairytė dalyvavo respublikiniame technologijų konkurse-parodoje "Galvos apdangalų ŠOU". 

2020-10-12 Kultūrinė pažintinė veikla: 1a ir 1b klasės vyko į Trakus. 

Spalio 11 dieną, sekmadienį, 5a klasės mokiniai kartu su tėvais ir klasės vadovu išsiruošė į geologinę ekskursiją ,,Ledyno pakraščio gyventojai”, kuri vyko Pavilnio reginioniame parke, netoli Pučkorių atodangos.